لحظه‌ی دیدار تانوس و «سیمپسون‌ها» و خاکستر شدن اعضای خانواده

 

حاوی اسپویلر از «جنگ بی‌نهایت

 

با اینکه شخصیت «تانوس» در فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) نیمی از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول را از بین برده، این بار توجهش به شهر اسپرینگ‌فیلد معطوف شده و در قسمت جدید «سیمپسون‌ها» (The Simpsons) حضور پیدا کرد. در بخش ابتدایی قسمت شب گذشته «سیمپسون‌ها»، «تانوس» دستکش ابدیت را با گرفتن پستانک «مگی» کامل کرد و به وسیله آن همه خانواده «سیمپسون‌ها» را از بین برد.

«هومر»، «مارج»، «بارت» و «لیسا» تبدیل به خاکستر شدند اما «مگی» از خشم «تانوس» جان سالم به در برد و روی مبل کنار او نشست. با اینکه این صحنه کوتاه است به دور از تصور نیست که «تانوس»، «مگی» را مانند «گامورا» یک آدمکش بار بیاورد. در هر حال «مگی» به «آقای بارنز» شلیک کرد. به دلیل کوتاهی این صحنه راهی برای مشخص کردن این نیست که آیا «پدربزرگ سیمپسون»، «ند فلندرز» یا دیگر ساکنین شهر اسپرینگفیلد جان سالم به در برده‌اند یا خیر.

با توجه به اینکه در فیلم «انتقام جویان» دنیای مارول، تمامی اعضای «انتقام جویان» در حال مبارزه با «تانوس» هستند، «مرد رادیواکتیو» (Radioactive Man) و «فال اوت بوی» (Fallout Boy) باید به تنهایی با «تانوس» در دنیای اسپرینگفیلد رو به رو شوند.

«تانوس» به احتمال زیاد دفعه بعد در فیلم «انتقام جویان: آخر بازی» (Avengers: Endgame) ظاهر خواهد شد که در ۲۶ آوریل منتشر می‌شود. کارگردانی این فیلم را «جو روسو» و «آنتونی روسو» بر عهده داشتند و «رابرت داونی جونیور»، «جاش برولین»، «مارک رافلو»، «تام هیدلستون»، «کریس ایوانز»، «کریس همسورث»، «جرمی رنر»، «کریس پرت»، «الیزابت اولسن»، «چادویک بوزمن»، «سباستین استن»، «بندیکت کامبربچ»، «زویی سالدانا»، «کارن گیلان»، «وین دیزل»، «دیو باتیستا»، «پوم کلمنتیف»، «اسکارلت جوهانسون»، «تام هالند» و «آنتونی مکی» در این فیلم به نقش آفرینی پرداختند.

سریال «سیمپسون‌ها» در حال پخش فصل ۳۰ است و قسمت‌های آن به صورت هفتگی از شبکه «فاکس» پخش می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.