سریال The First‌ «شان پن» پس از یک فصل کنسل شد

شبکه‌ی هولو اعلام کرد که فصل دوم سریال(The First) «اولین» به نویسندگی «بو ویلیمون» و بازی «شان پن» در اولین نقش ثابت تلویزیونی‌اش تولید نمی‌شود. این سریال از طرف این شبکه‌ی اینترنتی در سال ۲۰۱۷ سفارش یک فصل ۱۰ اپیزودی دریافت کرده بود.

سریال «اولین» داستان سفر اولین انسان به مریخ و چالش‌های برداشتن اولین گام‌ها برای زندگی در آن سیاره را بازگو می‌کرد. سریال علاوه بر فضانوردان بر روی نزدیکان آن‌ها و خانواده‌هایشان نیز تمرکز داشت. «ناتاشا مک‌الهون»، «لیزاگی همیلتون»، «کایکو آجنا» و «هانا ور» دیگر بازیگران این سریال بودند.

ویلیمون وقتی که سریال سفارش ساخت گرفته بود در مصاحبه‌ای گفت: «این سریال قصه‌ای در مورد روح بشر روایت می‌کند. در مورد نیازهای رام‌نشدنی ما برای رسیدن به افق‌های ناشناخته. در مورد انسان‌هایی که به سمت دستاوردهای بزرگ تاریخ بشر حرکت می‌کنند. و در مورد هزینه‌ای که این بصیرت در پی دارد، خطرات و ازخودگذشتگی‌هایی احساسی، روانی و جسمی که برای دستیابی به‌ آن لازم است. اینکه چگونه افراد معمولی با قابلیت‌های محدود دست به دست هم می‌دهند و از موانع عبور می‌کنند تا چیزی خارق‌العاده را به چنگ آورند.»

این سریال در حال حاضر از «راتن تومیتوز»‌ امتیاز میانگین ۶۸ درصد دریافت کرده است. هولو مانند آمازون و نت‌فلیکس آمار بینندگان سریال‌هایش را اعلام نمی‌کند

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.