سریال Criminal Minds «ذهن‌های جنایت‌کار» با فصل پانزدهم به پایان می‌رسد

یکی از طولانی‌ترین سریال‌های درحال پخش تلویزیون در آمریکا به زودی به پایان می‌رسد. شبکه‌ی CBS اعلام کرد که فصل پانزدهم سریال جنایی «ذهن‌های جنایت‌کار» (Criminal Minds) که مشتمل بر ۱۰ اپیزود خواهد بود را به تولید می‌رساند.

 

در حال حاضر قسمت پانزدهم و پایانی فصل چهاردم سریال در حال فیلمبرداری است، و بلافاصله باید ۱۰ اپیزود دیگر به تولید برسد تا در فصل تلویزیونی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ روی ایر برود.

«ذهن‌های جنایتکار» پس از فصل پانزدهم با سریال‌های «ای‌آر» (ER) شبکه‌ی NBC، و «سی‌اس‌آی» (CSI) شبکه‌ی CBS از لحاظ مدت پخش برابری خواهد کرد، و تنها سریال‌های «آناتومی گری» (Grey’s Anatomy)، «دود اسلحه» (Gunsmoke)، «نظم و قانون» (L&O)، «نظم و قانون: اس‌وی‌یو» (L&O: SVU) و «ان‌سی‌آی‌اس» (NCIS) را در فهرست طولانی‌ترین سریال‌های درام تاریخ آمریکا بالاتر از خود می‌بیند. این سریال با ۳۲۵ اپیزود در میان فهرست ۲۰ سریالی قرار می‌گیرد که در طول تاریخ تلویزیون آمریکا دارای بیشترین تعداد اپیزود بوده‌اند.

پخش فصل‌های قبلی سریال «‌ذهن‌های جنایت‌کار» در شبکه‌های کابلی پربیننده بود و در نت‌فلیکس نیز عملکرد بسیار خوبی داشت، علاوه بر این فروش خارجی آن هم قابل توجه بود. تصمیم شبکه برای پایان دادن به سریال اواخر پاییز اتخاذ شد وقتی که «اریکا مسر» شورانر و تهیه‌کننده‌ی سریال قصد داشت فصل چهاردهم را آخرین فصل سریال در نظر بگیرد. این سریال بهار گذشته وضعیت مبهمی داشت و در لحظات آخر و در ماه می برای فصل چهاردهم تمدید شد.

مسر می‌گوید در فصل پایانی شاهد بازگشت یکی از شخصیت‌های شرور ۱۴ فصل گذشته خواهیم بود، اما اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه نمی‌کند. همچنین این امیدواری وجود دارد که برخی از بازیگران محبوب سریال در سال‌های گذشته از جمله «مندی پتنکین» که پس از فصل سوم جدا شد، «توماس گیبسون» که در سال ۲۰۱۶ از پروژه اخراج شد و «شمار مور» که به سریال دیگر شبکه (S.W.A.T) پیوست، در فصل پایانی بازگردند. مسر از آغاز در تولید سریال مشارکت کرد و در سال ۲۰۱۰ شورانر آن شد. او در پایان اشاره می‌کند که شاید هیچ‌یک از شخصیت‌های محبوب سریال در فصل آخر کشته نشوند، با اینحال معتقد است که قسمت پایانی بسیار احساسی خواهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.