اولین تریلر و پوستر «مرد عنکبوتی: دور از خانه» منتشر شد

 

اولین تریلر «مرد عنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) محصول مشترک سونی و مارول که قرار است تابستان آینده به نمایش درآید منتشر شد. «مرد عنکبوتی: دور از خانه» دومین فیلم جداگانه برای شخصیت «پیتر پارکر» با بازی «تام هالند» در «دنیای سینمایی مارول» است و مانند «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» قسمت اول فیلم، «جان واتس» کارگردانی آن را برعهده دارد.

علاوه بر هالند، «زندایا» در نقش «ام‌جی»، «ماریسا تومی» در نقش «عمه می»، «جیکوب باتالون» در نقش «ند» و «تونی ریوولوری» در نقش «فلش تامپسون» همگی برای ایفای مجدد نقش‌هایشان بازخواهند گشت. در کنار این بازیگران، «ساموئل ال جکسون» و «کوبی اسمالدرز» نیز برای ایفای نقش «نیک فیوری» و «ماریا هیل» حضور دارند. اما هیجان‌انگیزتر از همه، نقش‌آفرینی «جیک جیلنهال» در نقش «میستریو» (Mysterio) است که اولین تصاویر از او را در این تریلر می‌بینیم.

«کوین فایگی» سال گذشته در مصاحبه‌هایی اشاره کرده بود که «دور از خانه» در دنیای پس از «آخر بازی» (Avengers: Endgame) نقش مهمی دارد. فایگی گفته بود:‌ «مانند «انت-من»، مخاطبین در مورد فیلم چیزهای زیادی می‌‌دانند که بخش عظیمی از آن را تشکیل می‌دهد: شخصیت شرور قصه و خط داستانی فیلم، اینکه ما در اروپا فیملبرداری می‌کنیم… لحن فیلم‌ها از «جنگ بی‌نهایت» تا «مرد مورچه‌ای و زنبورک» تغییر کرده. بنابراین لحظات مفرح بسیاری در این قسمت وجود دارد.»

در تریلر می‌بینیم که «پیتر پارکر» با دوستانش به اروپا سفر می‌کند، اما وقتی که «نیک فیوری» سر می‌رسد و او را به انجام مأموریتی وامی‌دارد، شرایط متشنج می‌شود. اطلاعات زیادی از شخصیت «میستریو» در دست نیست، اما جیلنهال اخیراً در مصاحبه‌هایش در این باره گفت: «خطراتی دنیا را تهدید می‌کند و میستریو کسی است که از آن آگاه است و سعی می‌کند دنیا را در امان نگه دارد. نیک فیوری از او درخواست کمک می‌کند چرا که تنها کسی است که شرایط را درک می‌کند. او سپس با مرد عنکبوتی همکاری می‌کند.»

«مرد عنکبوتی: دور از خانه» پنجم جولای ۲۰۱۹ در آمریکا اکران می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.