ساخت انیمیشن «مورتال کامبت» آغاز شد

 

بر اساس گزارش‌ها به نظر می‌رسد که ساخت فیلم انیمیشن «مورتال کامبت» (Mortal Kombat) آغاز شده است. این بازی محبوب اولین بار در سال ۱۹۹۲ وارد بازار شد و به دلیل خشونت زیاد و شخصیت‌های افسانه‌ای مورد توجه بسیاری واقع شد و نسخه‌های بسیاری تا به حال از آن منتشر شده است. بازی «مورتال کامبت ۱۱» قرار است در آوریل ۲۰۱۹ وارد بازار شود.

موفقیت این بازی منجر به انتشار اولین فیلم آن در سال ۱۹۹۵ توسط «پاول ویلیام اسکات اندرسون» شد. «اندرسون» با کم کردن سطح خشونت فیلم نسبت به بازی آن را با رده بندی PG-13 وارد بازار کرد و به دلیل وجود صحنه‌های مبارزه هیجان انگیز، این فیلم همچنان هیجان انگیزی باقی ماند. با اینکه فیلم «مورتال کامبت» از فیلم‌های محبوب بود، فیلم بعدی آن «نابودی» (Annihilation) این‌گونه نبود. این فیلم تلاش کرد تا شخصیت‌های زیادی از بازی را در خود جای دهد که ناموفق بود. علاوه بر تعداد زیاد شخصیت‌ها، فیلم‌نامه ضعیف، بازی بد بازیگران و صحنه‌های مبارزه کسل کننده در ناموفق بودن فیلم «نابودی» تأثیر زیادی داشتند. فیلم کوتاه «تولد دوباره» (Rebirth) در سال ۲۰۱۰ بازگشتی با جرات را برای سری فیلم‌های «مورتال کامبت» رقم زد. تیم نوآوری «تولد دوباره» در ادامه سریال اینترنتی به نام «مورتال کامبت: میراث» (Mortal Kombat: Legacy) ساختند که دو فصل از آن منتشر شد.

با اینکه فیلم لایو اکشن «مورتال کامبت» در دست ساخت است، گزارش جدیدی از «Reveng Of The Fans» حاکی از آن است که کمپانی انیمیشن برادران وارنر در صدد ساخت انیمیشن این بازی است. این گزارش همچنین «جوئل مک‌هیل» و «جنیفر کارپنتر» را در لیست صداپیشگان معرفی کرده، البته هنوز نقش این دو بازیگر مشخص نشده است.

در سال ۱۹۹۶ یک سریال انیمیشنی از بازی «مورتال کامبت» به نام «محافظان قلمرو» (Mortal Kombat: Defenders Of The Realm) با صداپیشگی «ران پرلمان» و «کلنسی براون» منتشر شد. از آنجایی که این سریال برای کودکان ساخته شد اثری از خشونت در آن نبود و با دریافت نقدهای بد پس از یک فصل ساخت آن متوقف شد. امیدواریم که در صورت حقیقت بودن این خبر، نسخه برادران وارنر به بازی وفادارتر باشد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که نسخه لایو اکشن دچار مشکل شده زیرا «جیمز وان» کارگردان فیلم «آکوامن» (Aquaman) به تازگی از تهیه کنندگی آن به دلیل نبود فیلم‌نامه و بودجه مناسب کناره گیری کرده است. «سایمون مک‌کویید» کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت و قرار است با رده بندی R ساخته شود.«وان» همچنین تائید کرد که از پروژه ساخت دوباره «رزیدنت ایول» (Resident Evil) کناره گیری کرده و حضور در این پروژه را اشتباه بزرگی خواند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.