«جیسون رایتمن» دنباله‌ی جدید شکارچیان‌ روح را می‌سازد؛ انتشار اولین تیزر

دنباله‌ی جدید «شکارچیان‌ روح» (Ghostbusters) با نویسندگی و کارگردانی «جیسون رایتمن» و با داستانی که در همان دنیای قبلی فیلم‌های اصلی می‌گذرد تأیید شد. «اینترتینمنت ویکلی» این خبر را اعلام کرده اما در مورد بازگشت ستارگان چندگانه اطلاعاتی منتشر نساخته است. ایوان پدر «جیسون رایتمن» قسمت‌های اول فیلم را کارگردانی کرده بود.

رایتمن در این باره می‌گوید: «من همیشه خودم را یکی از اولین طرفداران فیلم می‌دانستم، وقتی که شش ساله بودم و از محل فیلمبرداری دیدن می‌کردم. تمایل داشتم فیلمی بسازم برای دیگر هواداران فیلم. این قسمت فصل جدیدی در چندگانه خواهد بود و یک ریبوت به شمار نمی‌آید. آنچه در دهه‌ی ۸۰ میلادی روی داده دیگر روی داده است، داستان این فیلم در زمان حال به وقوع می‌پیوندد.»

او می‌افزاید: «برای صحبت در مورد فیلم خیلی زود است و من دوست دارم مخاطبین مانند یک هدیه به یکباره با آن روبرو شوند. ما سوپرایزهای جذاب و شخصیت‌های جدیدی برای مخاطبین خواهیم داشت.»

قسمت اول «شکارچیان روح» در سال ۱۹۸۴ و با بازی «بیل ماری»، «دن آیکروید»، «هارولد رامیس»، و «ارنی هادسون» ساخته شد. موفقیت آن فیلم تا حدی بود که قسمت دوم آن در سال ۱۹۸۹ و همچنین یک سریال انیمیشن بر اساس آن به تولید رسید. در سال ۲۰۱۶ فیلم با کارگردانی «پل فیگ» و بازی «کیت مک‌کینان»، «ملیسا مک‌کارتی»، «لزلی جونز»، و «کریستن ویگ» ریبوت شد و اگرچه ماری، آیکروید و هادسون در آن حضور کوتاهی داشتند، اما در نهایت با استقبال گرم مخاطبین همراه نشد. «هارولد رامیس» در سال ۲۰۱۴ از دنیا رفت.

رایتمن در مورد فیلم فیگ می‌گوید: «احترام زیادی برای فیلم پل و ستارگان درخشان آن قائلم و بسیار به دیدن آثار بعدی آنان مشتاقم. با این حال، این فیلم جدید [دقیقاً] مسیر فیلم‌های ابتدایی را دنبال می‌کند.» رایتمن در خصوص قسمت‌های اول فیلم می‌گوید: «همه چیز آن از لحن، موسیقی، و شمایل‌شناسی آن را بسیار دوست دارم.»

به‌روز رسانی: مجله‌ی اینترتینمنت ویکلی سه شنبه شب تیزر ۴۵ ثانیه‌ای از فیلم منتشر کرد تا فاش شود که سونی قسمت سوم «شکارچیان روح» را برای اکران در تابستان سال ۲۰۲۰ درنظر گرفته است. به این ترتیب انتظار می‌رود فیلمبرداری تا چند ماه آینده آغاز شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.