«جان برنتال» به فیلم پیش‌درآمد Sopranos پیوست

 

«جان برنتال» ستاره‌ی سریال «مرده‌ی متحرک» (The Walking Dead) و «پانیشر» (The Punisher) به فیلم پیش‌درآمد «خانواده‌ی سوپرانو» (The Sopranos) که «قدیسان کثیر نیوآرک» (The Many Saints of Newark) نام گرفته ملحق شد.

طبق اعلام ورایتی برنتال و «ورا فارمیگا» هر دو به فهرست بازیگران فیلم اضافه شده‌اند، با این حال استودیوی نیو لاین توضیحی در این باره ارائه نکرده است. انتظار می‌رود به زودی بازیگران بیشتری از «خانواده‌ی سوپرانو» برای بازی در فیلم معرفی شوند.

برنتال به تازگی در آخرین اپیزود «اندرو لینکلن» در «مرده‌ی متحرک» بار دیگر نقش «شین والش» را بازی کرد. فصل دوم «پانیشر» نیز اواخر ماه جاری میلادی از طریق نت‌فلیکس منتشر می‌شود. با توجه به کنسل شدن سریال‌های دیگر مارول در سرویس نت‌فلیکس، به نظر می‌رسد که پس از فصل دوم «پانیشر» هم به چنین سرنوشتی دچار شود و بعد از آن بتواند در فیلم‌های بیشتری ایفای نقش کند. هنوز مشخص نیست که آیا دیزنی قصد دارد سریال‌های خود در نت‌فلیکس را در سرویس استریمینگ جدید خود موسوم به «دیزنی+» ادامه دهد یا نه.

برنتال در سال‌های گذشته در «گرگ وال استریت» و «بیبی درایور» بازی کرده و ممکن است برای قسمت دوم «بیبی درایور» که بی سر و صدا در حال توسعه است بازگردد. او فیلم‌های دیگری از جمله «فورد در مقابل فراری» (Ford v. Ferrari)، «پینات باتر فالکن» (The Peanut Butter Falcon)، «استینگ‌ری» (Stingray) و دنباله‌ی «حسابدار» (Accountant) را در برنامه دارد. نقش او در فیلم پیش‌درآمد «سوپرانو» هنوز نامشخص است.

پیش از این حضور «الساندرو نیوولا» در نقش «ریچارد مولتیسانتی» یا «دیکی» تأیید شده بود. این شخصیت اگرچه در سریال حتی در فلش‌بک‌ها ظاهر نشد، اما نقشی محوری در داستان سریال داشت. او عموزاده‌ی «کارملا سوپرانو» بود و وقتی که پسرش «کریستفر مولتیسانتی» در دوران کودکی به سر می‌برد، به ضرب گلوله کشته شد.

«قدیسان کثیر نیوآرک» توسط «لارنس کونر» و «دیوید چیس» یکی از خالقین «سوپرانو» نوشته شده و کارگردانی آن را «آلن تیلور» برعهده دارد. داستان فیلم در زمان شورش‌های نیورآرک در سال ۱۹۶۷ به وقوع می‌پیوندد، وقتی که سیاهان آمریکایی و ایتالیایی‌های نیوآرک با یکدیگر درگیری‌های خونینی دارند.

. تیلور علاوه بر کارگردانی نه اپیزود از «سوپرانو»، قسمت پایلوت «مد من» و اپیزود «پشت دیوار» (Beyond the Wall) از فصل هفتم «بازی تاج‌وتخت» را در کارنامه‌ دارد. تاریخ اکران این فیلم هنوز اعلام نشده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.