تاریخ پخش و تیزر جدید فصل هشتم «بازی تاج‌وتخت»

 

 

شبکه‌ی HBO یکشنبه شب گذشته از تیزر جدید فصل هشتم سریال «بازی تاج‌وتخت» رونمایی کرد و سرانجام اعلام کرد که فصل پایانی در تاریخ ۱۴ آپریل ۲۰۱۹ (یکشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) پخش خواهد شد.

 

این تیزر نسبت بهویدیوی کوتاهی که شبکه در طول گلدن گلوب پخش کرد، نگاه دقیق‌تری می‌اندازد به حوادث فصل جدید.

اگرچه اطلاعاتی در مورد قسمت اول از فصل هشتم در دست نیست، اما هواداران خود را آماده‌ی دیدن اپیزودهایی حماسی می‌کنند که بنابر گفته‌ی سازندگان هریک بسیار طولانی‌تر از قسمت‌های قبلی‌اند. «دیوید ناتر» کارگردان سریال با اشاره به این نکته گفته بود: «اپیزودهای فصل هشتم همگی بیش از ۶۰ دقیقه‌اند. فقط می‌دانم که دقایق هر قسمت بیش از پیش است. من از پایان سریال کاملاً راضی هستم. به نظر من شورانرها کار بی‌نظیری صورت داده‌اند، و خواسته‌های هواداران را جامه‌ی عمل پوشانده‌اند، و در عین حال روایت درست را در پیش گرفته‌اند. من تضمین می‌کنم که لحظات غافلگیرکننده و بهت‌آور زیادی وجود خواهد داشت.»

«ریچارد پلپر» یکی از مسئولین شبکه‌ی HBO‌ نیز هفته‌ی گذشته پیرامون مقیاس سریال گفته بود: «دیدنی است. این بچه‌ها شش فیلم بلند ساخته‌اند. وقتی که آن‌ها را تماشا می‌کردم با خود فکر کردم که در حال دیدن یک فیلم هستم. آن‌ها می‌دانستند که انتظارات تا چه حد بالاست و از آن فراتر رفتند. تاکنون همه شش اپیزود را بدون گرافیک‌های رایانه‌ای دو مرتبه تماشا کرده‌ام و بهت‌زده شده‌ام.»

«کیت هارینگتون» هم هفته‌ی گذشته در مصاحبه با مجله‌ی GQ استرالیا در مورد پایان سریال گفت: «در پایان حال همگی خراب بود. نمی‌دانم گریه‌ی ما از غم پایان یافتن سریال بود یا به علت طاقت‌فرسا بودنش. نمی‌توانستیم بخوابیم. انگار جوری برنامه‌ریزی کرده بودند که تو را به ستوه آورند. یادم هست به پایان فیلمبرداری که نزدیک می‌شدیم همه می‌گفتند: «دیگر کافی است. سریال را دوست دارم، بهترین اتفاق زندگی من است و روزی دلم برایش تنگ می‌شود، اما برای من کافی است.»»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.