«استیو کارل» در کمدی جدید نت‌فلیکس در مورد «نیروی فضایی ارتش ایالات متحده» ترامپ بازی می‌کند

 

سال گذشته «دونالد ترامپ» دستور داد تا «نیروی فضایی» به عنوان ششمین شاخه‌ی نیروهای نظامی ارتش ایالات متحده تشکیل شود. به نوشته‌ی نیویورک تایمز، این شاخه قرار است از «منافع مردم آمریکا در فضا» محافظت کند. هر چند ممکن است برخی این ایده را احمقانه تصور کنند، اما شک نیست که این مسئله می‌تواند دستمایه تولید یک سریال تلویزیونی قرار بگیرد. خوشبختانه عوامل سریال کمدی موفق «اداره» (Office) این‌گونه فکر می‌کنند.

به نوشته‌ی‌ «هالیوود ریپورتر»، «استیو کارل» با همکاری «گرگ دنیلز» خالق نسخه‌ی آمریکایی «اداره»، برای نت‌فلیکس اثری کمدی تولید می‌کنند با محوریت افرادی که وظیفه دارند «نیروی فضایی»، ششمین شاخه‌ی نیروهای نظامی را تأسیس کنند.

«در تاریخ ۱۸ ژوئن سال ۲۰۱۸، دولت فدرال تأسیس ششمین واحد ارتش ایالات متحده را اعلام کرد. هدف این شاخه‌ی جدید این است که از «ماهواره‌ها در مقابل حملات محافظت شود» و «وظایف دیگری در رابطه با فضا» یا چنین چیزی شکل داده شود. این سریال داستان زنان و مردانی را به تصویر می‌کشد که باید برای این کار راهی بیابند.»

طبق اعلام هالیوود ریپورتر، تعداد اپیزودهای سریال هنوز مشخص نیست، اما سریال از هم اکنون سفارش ساخت یک فصل را دریافت کرده و به نظر می‌رسد که دستمزد کارل برای بازی در آن رکورد جدیدی ثبت کند. سریال «اداره» یکی از پربیننده‌ترین سریال‌ها در سرویس نت‌فلیکس است.

کارل پس از جدایی از سریال «اداره» شبکه NBC، بیشتر به بازی در فیلم‌های بلند پرداخت ولی به عنوان بازیگر میهمان به قسمت پایانی آن سریال در سال ۲۰۱۳ بازگشت. او به خاطر بازی در «رکود بزرگ» (The Big Short) و «نبرد جنسیت‌ها» (Battle of the Sexes) نامزدی اسکار را دریافت کرد و نقش او در «فاکسکچر» (Foxcatcher) نامزدی اسکار را برایش به همراه داشت. او امسال در فیلم‌های «پسر زیبا» (Beautiful Boy) و «به مارون خوش آمدید» (Welcome to Marwen) را روی پرده دارد و اخیراً در فیلم مدعی اسکار «معاون» (Vice) به کارگردانی «آدام مک‌کی» نقش «دونالد رامسفلد» را ایفا کرده است.

«نیروی فضایی» تنها اثر تلویزیونی جدید کارل نخواهد بود. او قرار است در کنار «ریز ویترسپون» و «جنیفر انیستون» در سریالی بدون عنوان برای اپل به عنوان اولین سریال درام متن محور شرکت نیز بازی کند.

«گرگ دنیلز» پس از پایان «اداره» در خلق سریال «پارک‌ها و تفریحات» (Parks and Recreation) نقش داشت. پروژه‌ی بعدی قابل توجه او سریالی علمی تخیلی تحت عنوان «آپلود» (Upload) خواهد بود که مضمونی شبیه به اپیزود «سن جونیپرو» (San Junipero) سریال «آینه سیاه»‌ دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.